Konkurs „Notatki w Internecie” 2016

notatkiZ wiosną proponujemy zupełnie nową, odświeżoną edycję popularnego konkursu „Notatki w Internecie”.
Zapraszamy studentów i uczniów oraz wykładowców AGH do zgłaszania swoich prac konkursowych do 30 czerwca 2016 roku. W tym roku studenci i uczniowie mogą nakręcić krótki film o tematyce naukowej zaś wykładowcy przygotować fragment zajęć online. Najlepsze prace video zostaną zamieszczone w Open AGH. Na laureatów czekają, jak co roku, atrakcyjne nagrody.

Studenci AGH i uczniowie krakowskich szkół:

– nakręcenie filmu o tematyce naukowej i edukacyjnej z nauk przyrodniczych i ścisłych, trwającego minimum 3 a maksymalnie 10 minut.

Pracownicy dydaktyczni i naukowi oraz doktoranci AGH:

– opracowanie na obszarze wydziałowym Uczelnianej Platformy e-Learningowej fragmentu zajęć wykorzystującego metody i techniki kształcenia na odległość dla studentów, obejmującego minimum 1,5 godziny ich pracy.

– wraz z opisem fragmentu zajęć według załączonego formularza

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Konkursu.