Konkurs „Notatki w Internecie” – 2010/2011

CeLiID

02.12.2010

Artykuł opublikowany 13 lat, 3 miesiące i 26 dni temu.

Już po raz dwunasty wystartował konkurs „Notatki w Internecie” czyli konkurs na stworzenie najlepszych cyfrowych materiałów dydaktycznych. Od 1 grudnia 2010 swoje prace mogą składać w konkursie studenci oraz wykładowcy AGH. Wkrótce zostaną także otwarte tegoroczne edycje konkursu skierowane do uczniów i nauczycieli krakowskich szkół. Przypominamy, iż „Notatki w Internecie” to tak naprawdę cztery równoległe konkursy w których prace oceniane są przez Komisję Konkursową niezależnie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami konkursu na stronie internetowej: http://notatki.cel.agh.edu.pl oraz do wzięcia w nim udziału.

3 thoughts on “Konkurs „Notatki w Internecie” – 2010/2011

1. Nagrody za edycję 2009/2010 jeszcze nie zostały rozdane. (rozstrzygnięcie na przełomie maja i czerwca). W dodatku zero kontaktu i informacji na stronie.

2. Ja brałem udział w pierwszej edycji dla wykładowców i szczerze odradzam wzięcia udziału w tym konkursie.

1. Dlaczego odradzasz Wykładowcom? Może napiszesz coś więcej?
      Fakt, że poziom prac powinien być dość wysoki, zwłaszcza w Konkursie dla wykładowców, ale tutaj poziom ów został wyznaczony kilka lat temu przez studentów a potem i uczniów. Czyżby wykładowcy bali się wyzwań?

Możliwość komentowania została wyłączona.