Szkolenie Open AGH: pisanie e-podręczników

Karolina Grodecka

10.10.2014

logo_openagh_epodrecznikiSerdecznie zapraszamy pracowników naukowo-dydaktycznych i doktorantów AGH na szkolenie dotyczące platformy Open AGH e-podręczniki. Platforma to nowe narzędzie AGH, które pozwala na pisanie i redagowanie e-podręczników oraz proces ich recenzji i korekty edytorskiej. Szkolenie odbędzie się 25 listopada w godz. 9:00-11:00.

Szkolenie jest skierowane do nauczycieli akademickich i doktorantów, którzy chcą udostępniać studentom innowacyjne materiały dydaktyczne, dostosowane do zakresu wykładanych przedmiotów. Podczas szkolenia uczestnicy:

• dowiedzą się czym jest modułowa struktura e-podręcznika;
  • poznają zasady publikowania e-podręczników na licencji Creative Commons;
  • będą pracować z edytorem na przykładowym module;
  • poznają cykl pracy nad modułem (role na platformie);
  • dowiedzą się z jakich materiałów mogą skorzystać podczas pracy nad e-podręcznikiem;
  • stworzą przykładowy e-podręcznik.

Szkolenie poprowadzi Karolina Grodecka oraz Marcin Gulik. Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą własnego komputera.

Prosimy o zgłoszenie udziału w szkoleniu na stronie rejestracji do 21 listopada. Rejestracja zakończona.
W szkoleniu może wziąć udział maksymalnie 10 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szkolenie odbędzie się w Centrum e-Learningu AGH, ul. Czarnowiejska 50B, lok. 5, III piętro, sala szkoleniowa.

Serdecznie zapraszamy!