Otwarte Zasoby Edukacyjne – szkolenie w Krakowie

Karolina Grodecka

05.04.2011

Artykuł opublikowany 13 lat i 20 dni temu.

Koalicja Otwartej Edukacji, której AGH jest członkiem, i Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego zapraszają aktywnych działaczy nauki, kultury, edukacji, sektora pozarządowego na szkolenie o Otwartych Zasobach Edukacyjnych. Szkolenie obejmie podstawy prawa autorskiego i wolnego licencjonowania, modeli Open Access i Otwartych Zasobów Edukacyjnych. Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się prawnymi i technicznymi aspektami funkcjonowania zasobów edukacyjnych.

Czas i miejsce szkolenia: 14 kwietnia 2011, godz. 10:30 – 16:30
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Krakowie
ul. Wybickiego 3a, 31-261 Kraków
Koszt udziału – brak

Więcej informacji i formularz rejestracji dostępny na stronie Koalicji Otwartej Edukacji.