Projektowanie ćwiczeń w kursach e-learningowych

Beata Tworzewska-Pozłutko

10.10.2014

W roku akademickim 2014/2015 zapraszamy nauczycieli akademickich AGH i doktorantów na szkolenie z projektowania ćwiczeń w kursach e-learningowych. Szkolenie potrwa 1,5 godziny i będzie mieć charakter metodyczny i formę warsztatową.

Spotkania są zaplanowane na grudzień.

10 grudnia 2014, środa, godzina 13.00 (doktoranci) rejestracja zakończona

11 grudnia 2014, czwartek, godzina 9.00 (pracownicy, nauczyciele akademiccy AGH) rejestracja zakończona
Warunkiem uczestnictwa dla pracownika/nauczyciela akademickiego jest posiadanie certyfikatu e-learningowego AGH.

Aby zapewnić Państwu komfort pracy ograniczamy ilość uczestników do 10 osób. O przyjęciu nie decyduje kolejność zgłoszeń, ale Państwa motywacja do wzięcia udziału.

Zgłoszenia przyjmowane są do 26 listopada 2014 do godziny 10.00 rano poprzez formularze rejestracyjne umieszczone przy datach szkoleń. Osoby zaakceptowane na szkolenie zostaną poinformowane mailowo w dniu 27 listopada 2014.

Zapraszamy!