Szkolenia w AGH – krótkie podsumowanie roku

Beata Tworzewska-Pozłutko

15.07.2015

Ten rok był dla nas bardzo ważny. Po pierwsze dlatego, że ilość osób, które uzyskały certyfikat przekroczyła 300, po drugie wystartowaliśmy z mocno rozbudowaną ofertą szkoleń dodatkowych. W tym roku po raz pierwszy można było wziąć udział w szkoleniach “Projektowanie ćwiczeń w kursach e-learningowych”, “Testy na platformie Moodle”, “Efektywne spotkania online”. Rozwinęliśmy także ofertę szkoleń z otwartości; do szkoleń z zakresu tworzenia podręczników na Open AGH dołączyły szkolenia z “Otwartego dostępu do publikacji naukowych” i “Otwartych Zasobów w praktyce nauczyciela akademickiego”.

W przyszłym roku kolejne nowości, z ankiet wiemy, że największym zainteresowaniem będzie się cieszyć temat oceniania na platformie Moodle oraz wykorzystania materiałów do prowadzenia zajęć, dlatego też te tematy jako pierwsze zostaną włączone do naszej oferty. Pozostałe stopniowo będą dołączać zgodnie z tym, jak głosowali ankietowani.

W ramach podsumowania przygotowaliśmy infografikę. Wszystkim uczestnikom naszych szkoleń (byłym i przyszłym) życzymy udanych wakacji, i zapraszamy do nas w przyszłym roku akademickim.

infografika_14_15