Contact

Correspondence address

Akademia Górniczo-Hutnicza
Centrum e-Learningu
Al. Mickiewicza 30
30-059 Kraków

The Centre of e-Learning address

Centrum e-Learningu AGH
ul. Czarnowiejska 50b, Kraków
piętro II, lok. 5
cel@agh.edu.pl

Our team

Jan Kusiak
Dyrektor
Centrum e-Learningu AGH
kusiak@agh.edu.pl
tel.+48 12 617 37 71
Agnieszka Chrząszcz
Zastępczyni Dyrektora
Centrum e-Learningu AGH
agniech@agh.edu.pl
tel.+48 607 720 694
Anna Bajer-Leńczowska
Spec. ds. finansowych
bajerlen@agh.edu.pl
tel.+48 12 617 37 71
Anna Krauzowicz
Spec. ds. administracyjnych
akrauzowicz@agh.edu.pl
tel.+48 12 617 37 71
Karolina Grodecka
Team leaderka zespołu metodycznego
karolina.grodecka@agh.edu.pl
tel.+48 12 617 37 69
Krzysztof Borek
Spec. ds. dydaktyki
kborek@agh.edu.pl
tel.+48 12 617 56 34
Wojciech Baran
Spec. ds. dydaktyki
wbaran@agh.edu.pl
tel.+48 12 617 37 69
dr Kamila Gandecka
Metodyczka e-learningu
kgandecka@agh.edu.pl
tel.+48 12 617 56 34
Paula Hmiedat
Metodyczka e-learningu
hmiedat@agh.edu.pl
tel.+48 12 617 37 69
Marta Stąporek
Metodyczka e-learningu
staporek@agh.edu.pl
tel.+48 12 617 56 34
Magdalena Wierzańska
Trenerka i metodyczka
wierzanska@agh.edu.pl
tel.+48 12 617 37 69
dr Anna Chyła
Spec. ds. badań
achyla@agh.edu.pl
tel.+48 12 617 57 14
Kazimierz Chłoń
Team leader zespołu IT
chlon@agh.edu.pl
tel.+48 12 617 50 54
Aneta Gruszczyk
Projektantka UX
anetag@agh.edu.pl
tel.+48 12 617 57 13
Sebastian Cyganek
Spec. ds. informatycznych
sebac@agh.edu.pl
tel.+48 12 617 57 13
Michał Oczko
Spec. ds. informatycznych
oczko@agh.edu.pl
tel.+48 12 617 50 54

Our office

Contact