miniPrzewodnik studenta online 22/23

Karolina Grodecka

Artykuł opublikowany rok, 6 miesięcy i 27 dni temu.

Początek studiów to zawsze dużo nowości – nowe zajęcia, nowi ludzie, nowi prowadzący czy nowe systemy. Dla tych wszystkich, którzy zaczynają swoją edukacyjną przygodę na naszej Uczelni przygotowaliśmy zaktualizowaną wersję miniPrzewodnik studenta online 22/23 na rok akademicki 2022/23. Witajcie na pokładzie!

Jesteśmy przekonani, że świat cyfrowych zasobów i narzędzi to dla Was chleb powszedni! Jednak może zdarzyć się tak, że nowa platforma czy system może Was jeszcze czymś zaskoczyć. Dlatego, tak na dobry start, oddajemy w Wasze ręce ten miniPrzewodnik.

Co znajdziecie w środku?

• opis platform do pracy zdalnej dostępnych w AGH oraz zasady ich użytkowania,
  • informacje jak się zalogować, jak zapisać na przedmiot,
  • wskazówki na temat nagrywania zajęć/wykładów,
  • przydatne infromacje o tym dlaczego warto włączyć kamerę podczas spotkań live.  ?

Klikajcie śmiało – część informacji jest podlinkowana i przekieruje Was na właściwe strony. Powodzenia!

Drodzy dydaktycy! miniPrzewodnik możecie pobrać i udostępnić studentom w swoich kursach na UPeL lub na MS Teams.
English versionWelcome on board! micro-guide