Gry szkoleniowe

Zaangażowanie zawodowe

Nauczanie i uczenie się

Wzmacnianie studentów

 

Gry szkoleniowe

Mało jest rzeczy tak angażujących uwagę, koncentrację i zaangażowanie jak gry. Dobre gry łączą ze sobą: uczenie się, podnoszenie wyzwań, zabawę i nawiązywanie relacji z innymi. Całe szczęście, że gry mogą zatem przysłużyć się nam również w edukacji. Co więcej, pomogą nam rozwijać kluczowe kompetencje przyszłości, takie jak: współpraca, komunikacja, krytyczne myślenie czy kreatywność. Są też same w sobie świetną przygodą.

Podczas szkolenia możesz spodziewać się:

    • pracy w rytmie Cyklu Kolba: doświadczenie gry będzie dla nas punktem wyjścia do uczenia się;
    • intensywnej pracy zespołowej: będziemy się uczyć współpracy, choć elementy rywalizacji też mogą się przydarzyć;
    • udziału w grach takich jak: wyzwania quasi-sportowe, zagadki edukacyjne czy role-playing.

Daty warsztatów: 25-26.10.2022, godz. 10:00 – 13:30
Forma: stacjonarne warsztaty
Potwierdzenie: zaświadczenie
Prowadzenie: Wojtek Baran
Zapytaj o szczegóły: wbaran@agh.edu.pl

 

GRY SZKOLENIOWE  GRUPA PEŁNA

Będę chciała zastosować poznane gry szkoleniowe na zajęciach ze Studentami. Chciałabym także poszerzać swoją wiedzę w tym zakresie przez zgłębianie tematycznej literatury, ponieważ zagadnienie ma ogromny potencjał i jest niezwykle wartościowe z edukacyjnego punktu widzenia.

z ewaluacji szkolenia

Fajna zabawa. Możliwość poznania ludzi otwartych na nowe doświadczenia. Refleksja nad sposobem nauczania i zdobycie inspiracji do zmiany utartych schematów.

Myślę, że to szkolenie „otwiera” głowę. Pokazuje jak ważna jest współpraca i grupa. Pozwala wyjść ze schematów, że gra jest tylko rywalizacją. Daje inspirację do wykorzystania gier na własnych zajęciach.