Szkolenia

Mentoring zajęć w j. angielskim [semestr letni]

 

Mentoring zajęć w języku angielskim (semestr letni 2021)

 

Prowadzisz zajęcia w języku angielskim, nie masz jednak pewności, co jest Twoją mocną stroną, a co polem do poprawy w komunikacji? Możesz zatem zamówić sobie taką profesjonalną informację zwrotną. Obserwacja zajęć, a następnie rozmowa ze specjalistą (30-60 minut) to bardzo spersonalizowana i skuteczna ścieżka uczenia.

„Podczas obserwacji i rozmowy o zajęciach należy być sobą i nie stresować się. Skupimy się na mocnych stronach i porozmawiamy o pomysłach na ewentualne potrzeby poprawy. Wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze” – zachęca udzielający informacji zwrotnej, Grzegorz Kłopotowski z SJO AGH.

 

W ramach mentoringu i informacji zwrotnej:

    • każdy zapisany ma prawo do jednej obserwacji zajęć oraz sesji feedbackowej po nich (30-60 min);
    • poddawane informacji zwrotnej zajęcia i sesja feedbackowa muszą odbyć się w dostępnych ramach czasowych (zob. poniżej);
    • Feedback będzie w szczególności dotyczył aspektów fonetycznych (wymowy), struktur gramatycznych (poprawności gramatycznej), łatwości zrozumienia przekazywanych treści (oczywiście wyłącznie pod względem językowym), oraz aspektów komunikacji pozawerbalnej, w tym elementów kulturowych.

 

Forma: zajęcia online na Platformie Ms Teams lub UPeL
Daty:
poniedziałki, w przedziale godz. 11:00 – 17:00
środy, w przedziale godz. 11:00 – 17:00
piątki, w przedziale godz. 11:00 – 15:00

Potwierdzenie: zaświadczenie
Prowadzenie: Grzegorz Kłopotowski

Poniedziałek, środa lub piątek w semestrze letnim ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE