VR i AR w dydaktyce akademickiej

Na szkoleniu poznasz spektrum możliwości wykorzystania VR i AR zarówno podczas zajęć stacjonarnych jak i zdalnych. Doświadczysz zastosowania szeregu aplikacji szkoleniowych m.in: symulatorów, wirtualnych klas, filmów 360. Poznasz także warunki sprzętowe, finansowe oraz logistyczne, niezbędne do organizacji zajęć dydaktycznych z użyciem VR i AR.

Podczas szkolenia:

• odwiedzisz laboratorium VR na Wydziale Humanistycznym AGH, ;
    • sam przeniesiesz się w wirtualną i rozszerzoną rzeczywistość;
    • poznasz darmowe i komercyjne aplikacje VR/AR, które można zastosować w edukacji;
    • dowiesz się, jak można projektować zajęcia dydaktyczne z wykorzystaniem tych technologii.

Daty spotkań: wkrótce
Forma: zajęcia stacjonarne
Potwierdzenie: zaświadczenie
Prowadzenie: Jowita Guja z WH AGH

VR i AR w dydaktyce akademickiej ZAPISY NIEDOSTĘPNE
Szkolenie oprócz wiedzy teoretycznej, pozwala zapoznać się ze sprzętem, zorientować w jego możliwościach. Prowadząca dysponowała olbrzymią wiedzą.

z ewaluacji szkolenia
Bardzo mi się podobało, marzy mi się, żeby na moim wydziale były kiedyś laboratoria VR – mamy do tego narzędzia na AGH.

z ewaluacji szkolenia