VR i AR w dydaktyce akademickiej

VR i AR w dydaktyce akademickiej [23 i 30.05.22]

Na szkoleniu poznasz spektrum możliwości wykorzystania VR i AR zarówno podczas zajęć stacjonarnych jak i zdalnych. Doświadczysz zastosowania szeregu aplikacji szkoleniowych m.in: symulatorów, wirtualnych klas, filmów 360. Poznasz także warunki sprzętowe, finansowe oraz logistyczne, niezbędne do organizacji zajęć dydaktycznych z użyciem VR i AR.

Podczas szkolenia:

• odwiedzisz laboratorium VR na Wydziale Humanistycznym AGH, ;
    • sam przeniesiesz się w wirtualną i rozszerzoną rzeczywistość;
    • poznasz darmowe i komercyjne aplikacje VR/AR, które można zastosować w edukacji;
    • dowiesz się, jak można projektować zajęcia dydaktyczne z wykorzystaniem tych technologii.

Daty spotkań: 23 i 30 maja 2022
Forma: zajęcia stacjonarne
Potwierdzenie: zaświadczenie
Prowadzenie: Jowita Guja z WH AGH
Deklaracja uczestnictwa

W związku z finansowaniem szkolenia przez projekt IDUB, przy zgłoszeniu, konieczne jest zapoznanie się z zasadami szkoleń IDUB (w przygotowaniu) oraz wypełniona i podpisana deklaracja uczestnictwa w szkoleniu.
Wypełnioną deklarację przynieś lub prześlij skan do Centrum e-Learningu na adres cel@agh.edu.pl najpóźniej na 5 dni przed rozpoczęciem szkolenia.

ZAPISY ZAMKNIĘTE

Szkolenie oprócz wiedzy teoretycznej, pozwala zapoznać się ze sprzętem, zorientować w jego możliwościach. Prowadząca dysponowała olbrzymią wiedzą.

z ewaluacji szkolenia

Bardzo mi się podobało, marzy mi się, żeby na moim wydziale były kiedyś laboratoria VR – mamy do tego narzędzia na AGH.

z ewaluacji szkolenia