Szkolenia

Warsztaty w słownictwie i frazeologii [2. poł. kwietnia]

Warsztaty w słownictwie i frazeologii prowadzenia zajęć po angielsku (druga poł. kwietnia 2021)

Nic tak nie ułatwia płynności w mówieniu i nabieraniu w nim pewności siebie, jak wytrenowane, wielokrotnie używane zwroty językowe. Taka własna biblioteka słownictwa i sformułowań, które ułatwią pierwsze zajęcia w języku angielskim, odpowiadanie na pytania organizacyjne, przedstawienie programu i zasad. Jasno i profesjonalnie. Potem już z górki!

Podczas szkolenia m.in.:

• dowiesz się jak przedstawić program zajęć oraz zasady uczestnictwa i zaliczenia kursu, kwestie organizacyjne czy związane z BHP;
  • nauczysz się zwrotów przydatnych do komunikacji ze studentami i do zachęcania ich do wzajemnych interakcji;
  • poćwiczysz prowadzenie korespondencji mailowej z pojedynczymi studentami i całą grupą.

Daty:
14.04 (śr) godz. 10:00 – 11:30,