ChatGPT w akcji: odkrywamy nowe perspektywy i możliwości pracy nauczycieli akademickich

Prowadzą:
dr inż. Krzysztof Kluza (WEAIiIB AGH), Marta Stąporek (CeLiID)

23 maja 2023

Czy zastanawialiście się, jak wykorzystać innowacyjne narzędzie w edukacji akademickiej, aby usprawnić nauczanie i motywować studentów?
Zapraszamy na webinar, podczas którego odkryjemy tajniki ChatGPT*! Dowiecie się, jak efektywnie opracować program nauczania, tworzyć angażujące materiały dydaktyczne i monitorować postępy uczniów za pomocą tego zaawansowanego narzędzia.

Poznajcie sekrety, jakie kryją się za ChatGPT, i odkryjcie, jak może ono zrewolucjonizować Wasze podejście do nauczania.
Dołączcie do nas i odpowiedzcie na pytania nurtujące nauczycieli akademickich, eksplorując fascynujący świat możliwości, jakie daje ChatGPT!

Plan webinaru:

• Przygotowanie syllabusa,
    • Planowanie zajęć z przedmiotów technicznych,
    • Tworzenie materiałów dydaktycznych,
    • Sprawdzanie wiedzy i ocena,
    • Informacja zwrotna i wsparcie,
    • Podsumowanie i pytania.

* Tytuł webinaru, zapowiedź wydarzenia na stronie www i wizytówce zostały zredagowane przez CzatGPT 🙂 .

Nadchodzące webinary
CC4

Treści tej strony dostępne są na licencji
Creative Commons Uznanie autorstwa - Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe