ZAPISZ SIĘ do Newslettera

Facebook Linkedin English

Wasze rekomendacje

Miło jest się spotkać z osobami, które chcą się rozwijać i czerpać wiedzę z ich doświadczeń.

Na 100% poleciłabym, bo szkolenie zmienia spojrzenie na nasz sposób podejścia do notowania oraz pokazuje, że notować wizualnie może każdy nawet ten któremu nie po drodze jest z rysowaniem.

...super atmosfera, bardzo ważne informacje w kontekście współpracy w zespole.

Bardzo duża dawka informacji w ekspresowym tempie. Użyteczna wiedza do wykorzystania od razu w praktyce dydaktyka. Ciekawa wymiana doświadczeń z innymi uczestnikami kursu.

Cookie1 Cookie2
Nasze serwisy wykorzystują ciasteczka (cookies). Korzystając z nich wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki stron WWW.
Czytaj więcej