Twórz zasoby
Wasze rekomendacje
Miło jest się spotkać z osobami, które chcą się rozwijać i czerpać wiedzę z ich doświadczeń.
Na 100% poleciłabym, bo szkolenie zmienia spojrzenie na nasz sposób podejścia do notowania oraz pokazuje, że notować wizualnie może każdy nawet ten któremu nie po drodze jest z rysowaniem.
...super atmosfera, bardzo ważne informacje w kontekście współpracy w zespole.
Bardzo duża dawka informacji w ekspresowym tempie. Użyteczna wiedza do wykorzystania od razu w praktyce dydaktyka. Ciekawa wymiana doświadczeń z innymi uczestnikami kursu.







