ZAPISZ SIĘ do Newslettera

Facebook Linkedin English

Wasze rekomendacje

Zawsze wydawało mi się, że wykonywanie bardziej skomplikowanych materiałów dydaktycznych dla studentów jest rzeczą wybitnie trudną. Okazuje się, że przedstawione narzędzia są na ogół proste w obsłudze i bez problemu można je w krótkim czasie opanować, przez co uzyskać całkiem fajne efekty.

Ucząca informacja zwrotna jest istotnym elementem procesy kształcenia, a dotychczas (przynajmniej według mnie) była praktycznie nieużywana. Aktualnie zwykłe oceniania wydaje się niewystarczające.

To szkolenie to byłaby super sprawa dla np. doktorantów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z grantami.

Szkolenie nie tylko poszerza wiedzę na temat pracy w grupie, ale również daje możliwość przedyskutowania własnych doświadczeń w tym zakresie.

Cookie1 Cookie2
Nasze serwisy wykorzystują ciasteczka (cookies). Korzystając z nich wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki stron WWW.
Czytaj więcej