Studio webinarowe


Studio webinarowe

Serdecznie zapraszamy do naszego nowo otwartego studia webinarowego!

Zależało nam na tym, aby stworzyć idealne miejsce do prowadzenia webinaru dla wszystkich pracowników. Studio składa się z dwóch osobnych pomieszczeń. Studio nr 1 jest mniejsze i zapewnia komfortowe warunki pracy dla jednej osoby. Studio nr 2 umożliwia uczestniczenie w spotkaniu większej liczbie osób.

Jak wiemy, w udanym webinarze – oczywiście oprócz warstwy merytorycznej – najważniejsza jest jakość dźwięku i obrazu. O to zadba system audio-video firmy Marantz Turret, Kamera Sony z wysokiej klasy obiektywem i zoomem optycznym umożliwiającym wygodne kadrowanie oraz wielowiązkowy mikrofon Polycom z systemem redukcji szumu. System zmiany teł zapewni jednolite tło w studio, które nie rozproszy uczestników, stojące lampy LED pozwolą doświetlić równomiernie prezentera, zaś kurtyna dźwiękochłonna i panele akustyczne absorbują dźwięk i zapewnią błogą ciszę w studio. Studio wyposażyliśmy także w tablet Wacom umożliwiający wprowadzanie treści, także w tradycyjny sposób, pisząc na kartce papieru. Dysponujemy również szybkim i stabilnym łączem internetowym, które zapewni odbiór webinarów bez stresujących przerw.

Profesjonalny sprzęt i osobne pomieszczenia pozwolą nie tylko zaoszczędzić czas, ale także w mniejszym stresie i większym komforcie skupić się na prowadzonym wykładzie czy spotkaniu.

Służymy pomocą w prowadzeniu webinarów – zapraszamy do nas na konsultacje indywidualne oraz szkolenia.

Zarezerwuj studio: cel@agh.edu.pl. W e-mailu podaj termin, godziny rezerwacji oraz nr studia.

Do zobaczenia na webinarze!

 

Więcej informacji o prowadzeniu webinarów znajdziecie tu:

Regulamin korzystania ze studia webinarowego
Zasady rezerwacji studia webinarowego oraz zasady jego użytkowania
Instrukcja obsługi platformy Clickmeeting
Checklista – jak zacząć webinary
 Checklista – jak zorganizować webinar na platformie UPeL
Checklista – instrukcja obsługi sprzętu w studiu webinarowym