Webinary

WEBINARY


WEBINAROTEKA

Zobacz niektóre z dotychczasowych webinarów Centrum e-Learningu.
Oglądaj webinary

 

Nadchodzące webinary


Pandemia zupełnie zmieniła sposób nauczania. Przenieśliśmy się z gwarnych sal wypełnionych studentami przed ekran komputera. Zamiast twarzy często po drugiej stronie widzimy czarne okienka, zamiast dyskusji słyszymy ciszę. W takich warunkach łatwo zadawać sobie pytanie: Czy ktoś w ogóle mnie słucha?

Podczas webinaru dowiesz się, dlaczego studenci nie odzywają się podczas zajęć, poznasz procedurę interwencji w sytuacji milczenia grupy, dowiesz się jakie są najczęstsze błędy podczas słuchania i nauczysz technik, które zachęcają do pogłębienia wypowiedzi. Nauczysz się też zadawać pytania tak, by zwiększyć zaangażowanie odbiorców

Za ekranem cichosza… Czyli jak słuchać, żeby studenci mówili [20.04.2021, g. 10:00 – 11:00] ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

 

Czy proces, który wymaga kreatywnej pracy grupowej, intensywnej dyskusji oraz niemal ciągłej interakcji, można przeprowadzić efektywnie online? Czy metoda Design Thinking w wersji zdalnej pozostaje skuteczna? I jakie są największe kłopoty oraz najczarniejsze koszmary moderatorów takich warsztatów?

Agnieszka Chrząszcz i Wojtek Baran z Centrum e-Learningu AGH oraz Rafał Czarny z Inprogress podzielą się swoim doświadczeniem i badaniami wśród moderatorów Design Thinking zdalnie. Zapraszamy do rozmowy!

Design Thinking zdalnie [29.04.2021, g. 18:00 – 19:00] ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

Opinie uczestników webinarów

Atrakcyjna i ciekawa prezentacja, przystępny sposób prezentacji i zrozumienia tematu, profesjonalizm przygotowania Prowadzących, czas webinaru zgodny z założeniami, połączenie teorii i praktyki. Czekam na kolejny! 🙂
Podoba mi się, że spotkanie było krótkie, łatwiej znaleźć godzinę czasu niż kilka na dłuższe szkolenie. Trochę zabrakło mi konkretnych narzędzi, ale na to jeszcze jest czas 🙂 Plusem na pewno jest też grupa, która wspólnie podrzuca hasła. Prowadzenie – super, bardzo sprawne, przemyślane, interaktywne.

Po poprzednim webinarze o miksowaniu, nie mam wątpliwości że kolejny również będzie warty udziału 🙂 Dzięki za dzielenie się wiedzą.

Patrycja Błach