Webinary

WEBINARY


WEBINAROTEKA

Zobacz niektóre z dotychczasowych webinarów Centrum e-Learningu.
Oglądaj webinary

 

Nadchodzące webinary

Czas wakacji w Centrum e-Learningu to zawsze praca nad aktualizacjami Uczelnianej Platformy e-Learningowej. Tegoroczna aktualizacja była z serii tych dużych, bo z wersji 3.9 przesiądziemy się już od nowego roku akademickiego na wersję 4.0! O nowościach, jakie czekają nas już wkrótce opowiemy podczas webinaru „Dzień dobry, co nowego na UPeL?”.

W trakcie spotkania przedstawimy najważniejsze zmiany, nową strukturę kursów, nowy interfejs i nawigację. Wytłumaczymy także co zrobić z istniejącymi kursami w “starym” systemie. Pokażemy, gdzie ukryły się znane i lubiane funkcjonalności i odkryjemy nowe.

Webinar poprowadzą metodyczki Centrum e-Learningu AGH Marta Stąporek i Karolina Grodecka oraz Kazimierz Chłoń – administrator UPeL i sprawca wszystkich aktualizacji 🙂

Zapraszamy!

Dzień dobry, co nowego na UPeL? [23.09.2022, g. 11:00 – 12:30] ZAPISZ SIĘ

 

Student-centered design czyli projektowanie zajęć zorientowanych na studenta to podejście, w którym osoby studiujące w sposób aktywny uczą się, a nauczyciel pełni rolę facilitatora w tym procesie. To podejście w Centrum e-Learningu jest nam bardzo bliskie – stanowi oś większości naszych działań i wyznacza ramę dla oferty szkoleń, webinarów i projektów.

Podczas webinaru opowiemy o założeniach, korzyściach, warunkach brzegowych oraz wyzwaniach wynikających z tego sposobu projektowania zajęć. Przedstawimy kilka pomysłów jak szybko włączyć je do własnej praktyki i dzięki temu zwiększyć zaangażowanie studentów w zajęcia.

Prowadzenie: Paula Hmiedat, Karolina Grodecka

Student w centrum – jak projektować zajęcia [11.10.2022, g. 10:00-11:00] ZAPISZ SIĘ

Opinie uczestników webinarów

Atrakcyjna i ciekawa prezentacja, przystępny sposób prezentacji i zrozumienia tematu, profesjonalizm przygotowania Prowadzących, czas webinaru zgodny z założeniami, połączenie teorii i praktyki. Czekam na kolejny! 🙂
Podoba mi się, że spotkanie było krótkie, łatwiej znaleźć godzinę czasu niż kilka na dłuższe szkolenie. Trochę zabrakło mi konkretnych narzędzi, ale na to jeszcze jest czas 🙂 Plusem na pewno jest też grupa, która wspólnie podrzuca hasła. Prowadzenie – super, bardzo sprawne, przemyślane, interaktywne.

Po poprzednim webinarze o miksowaniu, nie mam wątpliwości że kolejny również będzie warty udziału 🙂 Dzięki za dzielenie się wiedzą.

Patrycja Błach