Webinary

WEBINARY


WEBINAROTEKA

Zobacz niektóre z dotychczasowych webinarów Centrum e-Learningu.
Oglądaj webinary


Nadchodzące webinary

Jak Moodle może ułatwić pracę dydaktykowi – test offline

24 stycznia (piątek), godz. 10:00-11:00
dodaj do kalendarza

ZAPISZ SIĘ

Styczeń w kalendarzu akademickim to czas kolokwiów, zerówek i zbliżających się egzaminów. Dla studentów oznacza to wzmożony czas nauki, a dla prowadzących zajęcia układanie zestawów zadań, drukowanie/kserowanie, a następnie długie godziny spędzone nad sprawdzaniem rezultatów i raportowaniem ocen. A gdyby dało się prościej? Da się – dzięki wtyczce do platformy Moodle – Test offline.

Podczas webinaru pokażemy jak przygotować test offline na platformie Moodle w oparciu o istniejącą już bazę pytań testowych. Podzielimy się także doświadczeniem z realizacji takich testów offline oraz przedstawimy jak wygląda proces oceny i wpisywania ocen do dziennika ocen.

PROWADZĄCY: Jan Kusiak, Karolina Grodecka
WYMAGANIA: komputer z dostępem do Internetu, słuchawki

Opinie uczestników webinarów

Atrakcyjna i ciekawa prezentacja, przystępny sposób prezentacji i zrozumienia tematu, profesjonalizm przygotowania Prowadzących, czas webinaru zgodny z założeniami, połączenie teorii i praktyki. Czekam na kolejny! 🙂
Podoba mi się, że spotkanie było krótkie, łatwiej znaleźć godzinę czasu niż kilka na dłuższe szkolenie. Trochę zabrakło mi konkretnych narzędzi, ale na to jeszcze jest czas 🙂 Plusem na pewno jest też grupa, która wspólnie podrzuca hasła. Prowadzenie – super, bardzo sprawne, przemyślane, interaktywne.

Po poprzednim webinarze o miksowaniu, nie mam wątpliwości że kolejny również będzie warty udziału 🙂 Dzięki za dzielenie się wiedzą.

Patrycja Błach