Webinary

WEBINARY


WEBINAROTEKA

Zobacz niektóre z dotychczasowych webinarów Centrum e-Learningu.
Oglądaj webinary

 

Nadchodzące webinary


Dla niektórych storytelling to nieodzowny, ponadczasowy element w niezbędniku każdego sprzedawcy, trochę jak mała czarna, która pasuje na każdą okazję.

Jeśli chcesz się przekonać czy storytelling odpowiada również nauczycielom akademickim, zajrzyj na spotkanie. Opowiem Ci moją historię o tym, jak zachęcam studentów do pogłębiania wiedzy, sprzedając im swoje e-stories o żabach, tygrysach czy polowaniu na kaczki.

Prowadzenie: Barbara Dulba

E-stories czyli o storytellingu w edukacji [26.01.2021, g. 10:00 – 11:00] ZAPISZ SIĘ WEBINAR

 

Opinie uczestników webinarów

Atrakcyjna i ciekawa prezentacja, przystępny sposób prezentacji i zrozumienia tematu, profesjonalizm przygotowania Prowadzących, czas webinaru zgodny z założeniami, połączenie teorii i praktyki. Czekam na kolejny! 🙂
Podoba mi się, że spotkanie było krótkie, łatwiej znaleźć godzinę czasu niż kilka na dłuższe szkolenie. Trochę zabrakło mi konkretnych narzędzi, ale na to jeszcze jest czas 🙂 Plusem na pewno jest też grupa, która wspólnie podrzuca hasła. Prowadzenie – super, bardzo sprawne, przemyślane, interaktywne.

Po poprzednim webinarze o miksowaniu, nie mam wątpliwości że kolejny również będzie warty udziału 🙂 Dzięki za dzielenie się wiedzą.

Patrycja Błach