Webinary

WEBINARY


WEBINAROTEKA

Zobacz niektóre z dotychczasowych webinarów Centrum e-Learningu.
oglądaj webinary

 
 

Nadchodzące webinary

Wykorzystywanie materiałów podczas zajęć

12 grudzień (czwartek), godz. 10:00-11:00

Zapisz się
Na zajęcia, które prowadzisz na uczelni, często przygotowujesz materiały dla studentów – na wykładzie pokazujesz filmy ilustrujące ciekawa zjawiska, na zajęciach laboratoryjnych wyświetlasz symulacje, dzięki którym studenci lepiej zrozumieją omawiany problem, do przygotowania prezentacji wykorzystujesz wyszukane w sieci zdjęcia w bardzo dobrej jakości. I choć twoim celem jest zwiększenie efektywności i atrakcyjności zajęć, często zastanawiasz się czy możesz korzystać w taki sposób z pracy innych?Podczas webinaru opowiemy o tym jakie warunki muszą zostać spełnione, aby korzystać z zasobów zgodnie z prawem i mieć pewność, że żadne prawa autorskie nie zostały naruszone.
 

PROWADZĄCY: Karolina Grodecka
WYMAGANIA: komputer z dostępem do Internetu, słuchawki

Opinie uczestników webinarów

Atrakcyjna i ciekawa prezentacja, przystępny sposób prezentacji i zrozumienia tematu, profesjonalizm przygotowania Prowadzących, czas webinaru zgodny z założeniami, połączenie teorii i praktyki. Czekam na kolejny! 🙂
Podoba mi się, że spotkanie było krótkie, łatwiej znaleźć godzinę czasu niż kilka na dłuższe szkolenie. Trochę zabrakło mi konkretnych narzędzi, ale na to jeszcze jest czas 🙂 Plusem na pewno jest też grupa, która wspólnie podrzuca hasła. Prowadzenie – super, bardzo sprawne, przemyślane, interaktywne.

Po poprzednim webinarze o miksowaniu, nie mam wątpliwości że kolejny również będzie warty udziału 🙂 Dzięki za dzielenie się wiedzą.

Patrycja Błach