Webinary

WEBINARY


WEBINAROTEKA

Zobacz niektóre z dotychczasowych webinarów Centrum e-Learningu.
Oglądaj webinary

 

Nadchodzące webinary

Recepta na zdalny egzamin

3 czerwca (środa), godz. 10:00-12:00

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

Przed nami letnia sesja egzaminacyjna i kolejne wyzwanie dla prowadzących – realizacja zdalnych egzaminów!

Zapraszamy na webinar, na którym przedstawimy receptę na przygotowanie ustnego i pisemnego egzaminu zdalnego na UPeL. Pokażemy narzędzia, które są dostępne w AGH do realizacji e-egzaminów i podkreślimy na co zwracać uwagę w czasie przygotowania i realizacji egzaminów online.

Postaramy się odpowiedź na wszystkie Państwa pytania w trakcie lub po zakończeniu webinaru, stąd też wyjątkowo rezerwujemy na to wydarzenie pełne dwie godziny.

PROWADZĄCY: Marta Stąporek, Kazimierz Chłoń, Wojciech Baran
WYMAGANIA: komputer z dostępem do Internetu, słuchawki.

 

Opinie uczestników webinarów

Atrakcyjna i ciekawa prezentacja, przystępny sposób prezentacji i zrozumienia tematu, profesjonalizm przygotowania Prowadzących, czas webinaru zgodny z założeniami, połączenie teorii i praktyki. Czekam na kolejny! 🙂
Podoba mi się, że spotkanie było krótkie, łatwiej znaleźć godzinę czasu niż kilka na dłuższe szkolenie. Trochę zabrakło mi konkretnych narzędzi, ale na to jeszcze jest czas 🙂 Plusem na pewno jest też grupa, która wspólnie podrzuca hasła. Prowadzenie – super, bardzo sprawne, przemyślane, interaktywne.

Po poprzednim webinarze o miksowaniu, nie mam wątpliwości że kolejny również będzie warty udziału 🙂 Dzięki za dzielenie się wiedzą.

Patrycja Błach