Webinary

WEBINARY


WEBINAROTEKA

Zobacz niektóre z dotychczasowych webinarów Centrum e-Learningu.
Oglądaj webinary


Nadchodzące webinary

Rysunek vs Problem – czyli wizualne metody rozwiązywania problemów

26 lutego (środa), godz. 10:00-11:00

ZAPISZ SIĘ

Według wszelkich raportów i badań, jedną z najważniejszych kompetencji we współczesnym świecie jest zdolność rozwiązywania problemów. W świecie, w którym dostęp do wiedzy jest powszechny, liczą się umiejętności związane z analitycznym i kreatywnym myśleniem.

Potrzebujemy więc narzędzi i metod, które pomogą naszej głowie porządkować informacje i otworzą ją na nowe pomysły. Podczas naszego webinaru, zobaczymy, jak jedno i drugie staje się możliwe za pomocą najprostszych przyrządów. Kartka papieru, długopis, proste wizualne techniki. Zobaczmy, jak działa Visual Problem Solving!

PROWADZĄCY: Wojciech Baran
WYMAGANIA: komputer z dostępem do Internetu, słuchawki, kartka papieru i coś do szkicowania!


Opinie uczestników webinarów

Atrakcyjna i ciekawa prezentacja, przystępny sposób prezentacji i zrozumienia tematu, profesjonalizm przygotowania Prowadzących, czas webinaru zgodny z założeniami, połączenie teorii i praktyki. Czekam na kolejny! 🙂
Podoba mi się, że spotkanie było krótkie, łatwiej znaleźć godzinę czasu niż kilka na dłuższe szkolenie. Trochę zabrakło mi konkretnych narzędzi, ale na to jeszcze jest czas 🙂 Plusem na pewno jest też grupa, która wspólnie podrzuca hasła. Prowadzenie – super, bardzo sprawne, przemyślane, interaktywne.

Po poprzednim webinarze o miksowaniu, nie mam wątpliwości że kolejny również będzie warty udziału 🙂 Dzięki za dzielenie się wiedzą.

Patrycja Błach