Kontakt

Kontakt

Adres do korespondencji

Akademia Górniczo-Hutnicza
Centrum e-Learningu
Al. Mickiewicza 30
30-059 Kraków

Adres Centrum e-Learningu AGH

Centrum e-Learningu AGH
ul. Czarnowiejska 50b, Kraków
piętro II, lok. 5
cel@agh.edu.pl

Szef
Jan Kusiak kusiak@agh.edu.pl: +48 12 617 37 71

Sekretariat
Anna Bajer-Leńczowska bajerlen@agh.edu.pl +48 12 617 37 71
Anna Krauzowicz akrauzowicz@agh.edu.pl +48 12 617 37 71

Szkolenia / Webinary / Konsultacje
Wojtek Baran wbaran@agh.edu.pl +48 12 617 37 69
Aneta Gruszczyk anetag@agh.edu.pl +48 12 617 37 69
Paula Hmiedat hmiedat@agh.edu.pl +48 12 617 37 69
Agnieszka Chrząszcz agniech@agh.edu.pl +48 12 617 56 34
Marta Stąporek staporek@agh.edu.pl +48 12 617 56 34
Anna Wrona awrona@agh.edu.pl +48 12 617 56 34
Maciej Zabierowski zabier@agh.edu.pl +48 12 617 50 54

Karolina Grodecka (czasowa nieobecność) karolina@agh.edu.pl +48 12 617 37 69
Beata Tworzewska-Pozłutko (czasowa nieobecność) beatat@agh.edu.pl +48 12 617 37 69

Dział informatyczny / Uczelniana Platforma e-Learningowa
Kazimierz Chłoń chlon@agh.edu.pl +48 12 617 50 54
Michał Oczko oczko@agh.edu.pl +48 12 617 50 54