Konkurs Notatki w Internecie – 23 edycja

Konkurs Notatki w Internecie - 23 edycja - do 20.05.2022

Aneta Gruszczyk

Artykuł opublikowany 2 lata i 12 dni temu.

Pamiętacie o naszym konkursie? Został jeszcze niespełna miesiąc!

Trwa 23 edycja konkursu Notatki w Internecie skierowanego do studentów AGH oraz uczniów techników i liceów ogólnokształcących. To wyśmienita okazja do podjęcia wspólnej inicjatywy z młodymi, ciekawymi świata ludźmi. Zachęćcie ich do nakręcenia pod Waszą opieką filmu o tematyce naukowej i edukacyjnej z nauk przyrodniczych lub ścisłych. Niech zgarną nagrodę za wartościowe treści, z których będą czerpać wiedzę inni i niech film idzie w świat dzięki platformie Open AGH Otwarte Zasoby.

Na prace czekamy do 20 maja 2022. Trzymamy mocno kciuki!
Wszystkie szczegółowe informacje znajdziecie na stronie notatki.cel.agh.edu.pl

A jako przykład i zachęta – ostatni nagrodzony w konkursie film Gdzie się podziały kolory? (autor: Piotr Kędziora, opiekun naukowy: dr inż. Aleksander Smywiński-Pohl, Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji AGH).