Notatki w Internecie – wręczenie dyplomów

Na posiedzeniu Senatu AGH 26. czerwca JM Rektora AGH prof. dr hab inż. Tadeusz Słomka wręczył laureatom – studentom AGH – dyplomy.

🥇1. Miejsce zajęli ex equo zajęły prace Michała Miętusa z Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki „Jak wygrać rodzinną grę nie licząc na łut szczęściaoraz zespołu w składzie Natalia Makuch z  Wydziału Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska , Michał Berdzik i Piotr Kędziora z Wydziału Informatyki Elektroniki i Telekomunikacji za film „Oto dźwięk„.

🥈2. Miejsce otrzymał zespół Arkadiusza Chudego i Karola Wnęka z Wydziału Informatyki Elektroniki i Telekomunikacji za film „Wzór Bayesa

🥉 3. Miejsce zajął zespół Pawła Gloca, Marty Hetmańskiej i Konrada Słowińskiego  z Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii AGH za film „Badania pirotechnicznych mas zapalczych„.

📣 Fanfary!!! 📣 i GRATULACJE dla laureatów i wszystkich uczestników!