„Śniadanie z Webinarem” w Centrum e-Learningu

Śniadanie są różne. Angielskie, mające w pogardzie to, co zielone i zdrowe, gdzie podadzą nam tosty, smażone jajka i kiełbaski. Albo francuskie, na słodko, z croissantami i kawą. Lub też energetyczne hiszpańskie z churros i gorącą czekoladą.

Otóż Centrum e-Learningu ma również własne autorskie śniadanie – skomponowane nie tylko z kawy i smakołyków, ale również ze świeżej i solidnej porcji inspiracji dla dydaktyki online.
W końcu śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, zaplanowaliśmy więc dla Was obfity program wydarzenia!

Co? Gdzie? Kiedy? Dla kogo?

Co?  „Śniadanie…” to zarazem uroczysta inauguracja „świeżo upieczonej” sali webinarowej, z której będą mogli korzystać pracownicy i doktoranci AGH. Będzie to okazja do przetestowania narzędzi, rozejrzenia się po kątach i wspólnej rozmowy o tym, jak webinary mogą zagościć w murach uczelni.

Gdzie?   Zapraszamy do siedziby Centrum e-Learningu: ul. Czarnowiejska 50b/4, I piętro.

Kiedy?   9 października 2019, w godzinach: 9:00 – 12:00. Można przyjść również wyłącznie na wybrany fragment całego wydarzenia.

Dla kogo?   Dla wszystkich pracowników i doktorantów AGH zainteresowanych dydaktyką (oraz smaczną kawą)!

Program Śniadania z Webinarem

9:00 – 10:00   Uroczyste otwarcie sali webinarowej oraz śniadanie!

Pierwsza część naszego spotkania będzie okazją, aby rozgościć się w nowej sali do prowadzenia webinarów.
Mamy nadzieję, że przy kawie i poczęstunku, wśród wszystkich zaproszonych gości, poczujecie się w Centrum e-Learningu, jak w domu!
Będzie to czas na rozmowy, wzmocnienie posiłkiem oraz przyjrzenie się z bliska profesjonalnemu wyposażeniu sali.

10:00 – 12:00   Rozmowy o webinarze – część merytoryczna spotkania

Drugą część przedpołudnia wypełnią inspirujące spotkania i dyskusje.

• Zespół CeL opowie o zasadach korzystania z sali webinarowej i przyzna się otwarcie do największych webinarowych wpadek!
  • Dr inż. Anna Borowiec z Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii opowie o swoim doświadczeniu prowadzenia webinarów w AGH;
  • Spotkamy się z przedstawicielami zespołu ClickMeeting, platformy do prowadzenia webinarów;
  • Demonstracyjny webinar pozwoli nam poznać możliwości technologiczne i dydaktyczne narzędzi do prowadzenia webinarium.

Przygotowaliśmy dla naszych gości także drobne upominki. Co dokładnie? Niech pozostanie to na razie niespodzianką!