ZAPISZ SIĘ do Newslettera

Filtrowanie Dziennika Ocen wg grup

Tutorial

Filtrowanie Dziennika Ocen wg grup

Aby w Dzienniku Ocen podejrzeć wyniki ocen wybranej grupy studentów, należy w menu głównym kursu przejść do zakładki OCENY, a następnie z rozwijanej listy wybrać opcję Eksportuj.

W kolejnym kroku system pozwoli wskazać grupę studentów utworzoną wcześniej w kursie (menu rozwijalne przy opcji Osobne grupy).

Po dokonaniu wyboru grupy system zawęzi wyniki wyświetlania ocen do wskazanej grupy. Na tym etapie możemy wybrać wszystkie zadania przypisane do grup lub wskazać jedno/wybrane zadania.

Następnie Prowadzący, klikając żółty przycisk Pobierz, pobiera wyniki tej grupy do arkusza kalkulacyjnego.