Ciemny motyw od teraz dostępny na UPeL

Kazimierz Chłoń

Artykuł opublikowany 5 miesięcy i 22 dni temu.

Mamy zaszczyt ogłosić, że od wczoraj (05.11) platforma UPeL została wyposażona w nową funkcję, która z pewnością ucieszy naszych użytkowników. Od teraz możesz cieszyć się wygodą i stylowym designem w nowym ciemnym motywie!

Ciemny Motyw – Dla Komfortu i Wizualnego Uroku.

Uczelniana Platforma e-Learningowa teraz oferuje opcję ciemnego motywu, który dostępny jest dla wszystkich naszych użytkowników. To stylowy i funkcjonalny sposób na korzystanie z platformy, bez względu na porę dnia.

Korzyści Ciemnego Motywu:

• Oszczędność energii: Ciemny motyw może pomóc w wydłużeniu żywotności baterii Twojego urządzenia, szczególnie w przypadku ekranów OLED.
  • Komfort w nocy: Unikaj zmęczonych oczu w nocy i korzystaj z platformy bez irytacji.
  • Redukcja odblasków: Ciemny motyw poprawia czytelność ekranu, nawet w jasnym świetle.

Jak Włączyć Ciemny Motyw?

Aktywacja ciemnego motywu jest prosta. Po zalogowaniu w górnym menu znajdziesz ikonkę:

wystarczy ją kliknąć aby włączyć ciemny motyw:

Ciesz Się Nowym Ciemnym Motywem!

Jesteśmy bardzo podekscytowani wprowadzeniem ciemnego motywu na platformę UPeL i jesteśmy pewni, że spodoba się on wielu z Was. Dziękujemy za Wasze wsparcie i cieszymy się, że możemy dostarczyć jeszcze lepsze doświadczenia w korzystaniu z naszej platformy. Mamy nadzieję że wprowadzona funkcjonalność pomoże zarówno nauczycielom akademickim w przjemniejszym przygotowywaniu kursów jak i studentom w skuteczniejszym przyswajaniu wiedzy.

Okiem Administratora.

Poniżej przedstawiamy statystyki z pierwszej doby po wprowadzeniu ciemnego motywu:

czas (h) osób, które użyły przycisku zmieniającego motyw osób, które wróciły do jasnego motywu osób, które pozostały przy ciemnym motywie
0.5 150 60 90
1.5 410 176 234