Gamifikacja – warsztaty eTEE 2018

Karolina Grodecka

Artykuł opublikowany 6 lat i 13 dni temu.

Konferencja eTEE 2018 to nie tylko inspiracje podczas sesji plenarnych i równoległych, ale także praca uczenie się i współpraca podczas warsztatów. W pierwszym dniu konferencji odbędą się warsztaty na temat gamifikacji zajęć na uczelni wyższej. W trakcie warsztatów uczestnicy dowiedzą się czym jest gamifikacja jako narzędzie, poznają przykłady zgamifikowanych kursów akademickich, ale przede wszystkim zaprojektują prototypy zgamifikowanych zajęć.

Warsztaty poprowdzą dr hab. prof. UG Joanna Mytnik oraz dr Wojciech Glac – pracownicy naukowo-dydaktyczni Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego. Ich pasją jest projektowanie sposobów skutecznego uczenia się, wciąż poszukują nowych sposobów na motywowanie studentów do aktywnej nauki. Od wielu lat wprowadzają innowacyjne metody nauczania na Uniwersytecie Gdańskim, mają wieloletnie doświadczenie w wykorzystaniu gamifikacji, gier i nowych technologii oraz wiedzy z zakresu neuronauk w edukacji, zarówno w Polsce jak i zagranicą. Autorzy ponad 30 zgamifikowanych kursów akademickich.

Więcej informacji wkrótce na stronie konferencji eTEE.