Jak wybudzić studentów z zimowego snu. Webinar

Anna Wrona

Artykuł opublikowany 4 lata, 5 miesięcy i 14 dni temu.

Już za tydzień, 19 listopada o godzinie 10:00, zapraszamy na kolejny webinar Centrum e-Learningu.

Rozwój technologii oraz powszechny dostęp do Internetu sprawiły, że posiadamy nowe metody i narzędzia, które pomogą wykładowcy zaangażować studentów. Dzięki nim jako nauczyciele wychodzimy też naprzeciw potrzebom nowego pokolenia na uczelni.

Ten webinar przedstawi kilka prostych interaktywnych narzędzi, które stanowią pomoc w planowaniu rozgrzewki, powtórzeniu materiału lub też uzyskaniu szybkiej informacji zwrotnej. Mobilizują one do działania, zwiększają zaangażowanie i zwyczajnie uprzyjemniają nawet zdawałoby się powtarzalne i monotonne zajęcia.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapisz się: ZAPISY NA WEBINAR