Co robimy

Szkolenia dla każdego!

Szkolenia dla każdego!

Równo 50 lat temu w kosmos wystrzeliła rakieta „Apollo 11”. Zainspirowani tym przykładem w Centrum e-Learningu AGH również postanowiliśmy podjąć się eksploracji nowych światów i zaprosić na wybrane szkolenia również osoby, które nie pracują na co dzień na naszej Alma Mater, Akademii Górniczo-Hutniczej.

Także: „Dzień dobry świecie!”

Jesteśmy podekscytowani już na samą myśl o tym, jak na naszych szkoleniach online lub na stacjonarnych warsztatach spotkają się dydaktycy, nauczyciele, trenerzy i e-learningowcy z przeróżnych planet. Ponieważ szczerze wierzymy, że wiedza buduje się we współpracy, niecierpliwie czekamy na to, co stworzymy razem w tym roku! To będzie kosmos!
 
 

Webinary (18-26 listopada 2019)

Pierwsze w kolejności będzie szkolenie z prowadzenia webinarów! Mieszamy na nim formy i sposoby nauki: zaczynamy od interaktywnego webinaru na start, potem spotykamy się na warsztatach stacjonarnych, aby na finałowym etapie szkolenia, każdy uczestnik mógł sprawdzić się we własnej etiudzie i otrzymać do niej informację zwrotną.

Dla nas webinary to coś więcej niż nagrany wykład, aktywizujemy uczestników, aby mogli współtworzyć to doświadczenie edukacyjne.

Szczegółowy opis szkolenia i formularz rejestracji znajdziesz na stronie:

webinary

Nie bój się i Moodle! (25-29 listopada 2019)

Nasza miłość do Moodle’a trwa już wiele lat. Ta platforma e-learningowa kusi prostotą, a zarazem bliskim nam dydaktycznym podejściem. Nasze szkolenia online opierają się bowiem nie na samych materiałach, ale na relacjach i współpracy uczestników szkolenia i e-moderatorów. Moodle daje takie możliwości (i to szerokie!) i nimi chcielibyśmy Cię w ciągu jednego tygodnia zainspirować!

Każdego dnia, jeden temat i jedna aktywność – dlatego formułę tą nazywamy „Daily Challenge”!

Szczegółowy opis szkolenia i formularz rejestracji znajdziesz na stronie:

Nie bój się i Moodle!

Design Thinking dla dydaktyków akademickich (11 grudnia 2019)

Uruchamiamy kreatywne rozwiązania! Tym razem zapraszamy na warsztat, w którym uczymy się w bezpośrednim spotkaniu. Szkolenie nie jest tylko teoretycznym wstępem do metody, już na warsztacie pracować będziemy na realnych przykładach, dla których wypracujemy rozwiązania.

Kto raz się nauczy procesu Design Thinking, będzie mógł korzystać z niego wielokrotnie w przyszłości.

Szczegółowy opis szkolenia i formularz rejestracji znajdziesz na stronie:

DESIGN THINKING

Projektowanie prezentacji (7 stycznia – 9 lutego 2020)

Lubimy design! Prezentacja może stać się świetnym narzędziem, które przykuje uwagę słuchaczy, pomoże wyjaśnić zagadnienie, a przy okazji wesprze prelegenta. Aby jednak to wszystko się wydarzyło, potrzebna jest suma wielu współgrających ze sobą elementów, jak m.in.: struktura, tekst, kolor, grafika, sposób prezentacji danych etc.

W rezultacie tego szkolenia online stworzysz własną prezentację, wzmocnioną feedbackiem od innych uczestników i moderatora.

Szczegółowy opis szkolenia i informację o rejestracji znajdziesz na stronie:

PROJEKTOWANIE PREZENTACJI

Rentgen otwartych zasobów (marzec 2020)

Cieszy nas otwartość, zwłaszcza w edukacji i nauce! Tygodniowe szkolenie z dużym prawdopodobieństwem sprawi, że Ty też zakochasz się w idei otwartych zasobów. Dowiesz się, gdzie ich szukać, jak ich legalnie używać, a nawet jak stworzyć własny otwarty zasób edukacyjny dla innych.

To szkolenie to również daily challenge – godzina dziennie, codziennie przez tydzień.

Szczegółowy opis szkolenia i informację o rejestracji znajdziesz na stronie:

RENTGEN OZE