Konkurs “Notatki w Internecie” 2017

CeLiID

08.03.2017

Artykuł opublikowany 7 lat i 20 dni temu.

Zapraszamy Studentów AGH oraz uczniów krakowskich szkół do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu „Notatki w Internecie”. Studenci i uczniowie podobnie jak w zeszłym roku będą nakręcać krótkie filmy o tematyce naukowej. Ich prace będą oceniane niezależnie w obu grupach wiekowych a najlepsze z prac studentów zostaną zamieszczone w Open AGH. Jeżeli perspektywa dobrej zabawy podczas tworzenia materiałów wideo oraz satysfakcja ze stworzenia wartościowego filmu edukacyjnego okazałyby się niewystarczającą motywacją do wzięcia udziału w konkursie, dla laureatów przewidziana została pula nagród w wysokości 9000 zł. Prace konkursowe można składać do 30.06.2017. Szczegółowe informacje oraz regulamin Konkursu znajdują się na stronie internetowej: notatki.cel.agh.edu.pl.