„Nie bój się i Moodle!” – szkolenie tuż tuż!

Nasza miłość do Moodle’a trwa już wiele lat. Ta platforma e-learningowa kusi prostotą, a zarazem bliskim nam dydaktycznym podejściem. Nasze szkolenia online opierają się bowiem nie na samych materiałach, ale na relacjach i współpracy uczestników szkolenia i e-moderatorów. Moodle daje takie możliwości (i to szerokie!) i nimi chcielibyśmy Cię w ciągu jednego tygodnia zainspirować.

Każdego dnia: jeden temat i jedna aktywność, nie więcej niż godzina dziennie, dlatego formułę tą nazywamy „Daily Challenge”!

Na co stać Moodle?

Otóż Moodle stać na znacznie więcej niż rola biblioteki pdf-ów! Nawet jeśli zaczynając pracę na Platformie, czujesz się trochę jak we mgle i świat (szkoleń online) zdaje się być samotny i szary, to można to w prosty sposób zmienić. Zobacz, jak opowiada o tym prowadząca to szkolenie Beata Tworzewska-Pozłutko:

Co mnie czeka na szkoleniu?

Przede wszystkim, doświadczenie uczenia się w społeczności online! Gdzie interakcje pomiędzy uczestnikami są co najmniej tak samo ważne, jak przygotowane materiały. Zobaczysz, jak można zorganizować proces uczenia w sieci, tak aby Twoi studenci/uczniowie aktywnie współpracowali, angażowali się w dyskusje, a nawet po prostu: lepiej się poznawali i chętniej dzielili wiedzą. Brzmi, jak Twój cel? To nie przegap naszego szkolenia!

Prowadzący: Beata Tworzewska-Pozłutko

Zapytaj o szczegóły: beatat@agh.edu.pl

Najbliższa edycja: 25-29 listopada 2019 Rejestracja dostępna do18 listopada lub do wyczerpania miejsc

Szczegółowy opis szkolenia i odpowiedni formularz rejestracji znajdziesz na stronie:

Nie bój się i Moodle!