Notatki w Internecie po raz 20!

CeLiID AGH

01.03.2018

Artykuł opublikowany 6 lat i 27 dni temu.

Zapraszamy studentów AGH oraz uczniów liceów i techników do wzięcia udziału w konkursie Notatki w Internecie.

Tegeoroczna edycja jest jubileuszowa! Konkurs obchodzi swoje 20 urodziny! Od 2008 roku formuła konkursu uległa lekkim przeobrażeniom, ale sama idea polegająca na tworzeniu i dzieleniu się zasobami edukacyjnymi z innymi pozostała bez zmian. Wzorem poprzedniej edycji i w tym roku uczestnicy będą nakręcać krótkie filmy o tematyce naukowej, które pomogą lepiej zrozumieć i zapamiętać wiedzę, zachęcą do przemyśleń i dalszych eksploracji nauk przyrodniczych i ścisłych.

Prace konkursowe będą oceniane niezależnie w obu grupach wiekowych, a najlepsze z prac studentów zostaną zamieszczone w serwisie Open AGH jako Otwarte Zasoby Edukacjne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach.

Dla laureatów przewidziana została pula nagród w wysokości 9000 zł.

Prace konkursowe można składać do 29.06.2018.

Wybrane przykłady filmów studentów nagrodzone w 2017 r.

Wybrane przykłady filmów uczniów nagrodzone w 2016 i 2017 r.

Szczegółowe informacje oraz regulamin Konkursu znajdują się na stronie internetowej Konkursu.