Otwarty e-podręcznik “Komunikacja społeczna”

Marta Stąporek

Artykuł opublikowany 3 lata, 2 miesiące i 21 dni temu.

Nasza platforma OPEN AGH e-podręczniki wzbogaciła się o pierwszą pozycję z dziedziny nauk humanistycznych i społecznych. Zespół wykładowców Wydziału Humanistycznego AGH opracował e-podręcznik Komunikacja społeczna, obejmujący 8 dużych działów kompleksowo traktujących komunikację społeczną – od komunikacji interpersonalnej po komunikację z chatbotami!
Znajdziecie tu omówienie zjawisk i problemów dot. różnych aspektów komunikowania społecznego: interpersonalnego, w organizacji, medialnego, wizualnego, kulturowego i międzykulturowego.
Publikację udostępniamy na licencji CC BY-SA 3.0.