CeL w Trondheim: Dziennik Podróży

Wojciech Baran

24.04.2022

Artykuł opublikowany 2 lata i dzień temu.

Centrum e-Learningu zawitało w krainie Wikingów!

Stało się tak za sprawą projektu Go STEM! oraz współpracy z NTNU czyli norweskim uniwersytetem technicznym w Trondheim. Wizyta studyjna zaplanowana jest na pięć pracowitych dni, z których mamy zamiar przywieźć worek inspiracji i nowych rozwiązań dla naszej uczelni.

O tym, co porabiamy w Trondheim i czego się tutaj uczymy, informować będziemy na bieżąco w poniższym dzienniku podróży.

A o projekcie SALTO w NTNU, który był partnerem w naszym projekcie przeczytacie tutaj.

Dzień #1. Dzień dobry Trondheim!
Przeczytaj o naszych pierwszych wrażeniach
Dzień #2. U źródeł norweskiej matematyki
Jak robić dydaktykę STEM inaczej
Dzień #3. Jak uratowaliśmy Trondheim przed powodzią