E-Learning w AGH w obliczu pandemii

Aneta Gruszczyk

Artykuł opublikowany 3 lata, 7 miesięcy i 13 dni temu.

Od marca 2020 nasza uczelnia przeszła w niespotykany dotąd tryb pracy. Wszyscy zderzyliśmy się z niewidzialnym wrogiem, który pomieszał nam szyki i zmusił do zmiany dotychczasowych standardów w pracy ze studentami. Postanowiliśmy przyjrzeć się temu od środka – nastrojom, obawom, oczekiwaniom i zmianom trybu pracy całej społeczności akademickiej.

E-Learning z dnia na dzień stał się niezbędny. Jako Centrum e-Learningu AGH zapytaliśmy Was w ankiecie*, jak się w tych nowych realiach odnaleźliście. Dzielimy się teraz wynikami tych badań, które mogą nie tylko nas skłonić do refleksji i podjęcia nowych działań w rozpoczynającym się za niespełna 3 tygodnie roku akademickim.

PS żeby nie męczyć wzroku, zachęcamy do kliknięcia w infografikę – otworzy się ona w nowym oknie i teksty da się swobodnie czytać 🙂

* Ankieta dostępna dla społeczności akademickiej w okresie 3.06-30.06.2020.
Przeprowadzona na próbie 2114 dydaktyków AGH.