Grupy na Moodle (webinar 22.4.2020)

Wojciech Baran

Artykuł opublikowany 4 lata, miesiąc i 23 dni temu.

Grupy na Moodle to doskonałe narzędzie pozwalające na efektywną organizację pracy studentów i prowadzącego. Z całego wachlarza możliwości jakie daje Moodle warto znać te, które pozwalają na sprawne zarządzanie dostępem do treści, efektywne komunikowanie się ze studentami i szybką informację zwrotną do ich zadań.

Podczas webinaru pokażę, w jaki sposób wykorzystać ustawienia związane z grupami, aby odpowiednio zorganizować kurs, zaczynając od samodzielnych zapisów studentów do grup, poprzez przypisywanie zadań i materiałów do grup, a kończąc na ocenianiu prac grupowych.

Jak Moodle może ułatwić pracę dydaktykowi #4 – grupy na Moodle

22 kwietnia (środa), godz. 10:00 – 11:00