Co robimy

Jak projektować i prowadzić kursy online – nowa edycja

Jak projektować i prowadzić kursy online – nowa edycja

W nowym roku akademickim zapraszamy na jesienno-zimową, piątą już edycję kursu „Projektowanie i prowadzenie kursów on-line”. Kurs rozpoczyna się 1 października i potrwa do 23 grudnia 2012, zarejestrować można się tutaj. W kursie może wziąć udział każdy, kto chciałby doświadczyć na czym polega społecznościowy kurs e-learnigowy, w jaki sposób taki kurs można zaprojektować i poprowadzić.

Osią kursu jest przede wszystkim aktywne współdziałanie i dyskusje między uczestnikami, którzy dzięki zaangażowaniu w działania na kursie wzajemnie uczą się od siebie. Na kursie każda osoba ucząca się będzie mieć okazję do zaprojektowania celu i konkretnego ćwiczenia e-learningowego, będzie mogła moderować dyskusję oraz wziąć udział w pracy grupowej. Na kursie znajdziemy także czas, aby podyskutować i zobaczyć się wzajemnie na wideokonferencji. Więcej o naszej filozofii zajęć przeczytać można szerzej w artykule opublikowanym na portalu Edunews.

Co w samym kursie:

  • 10 modułów, a w nich dużo ciekawych społecznych aktywności, dużo ciekawych osób, praca indywidualna i grupowa, wideokonferencja, duża dawka refleksji
  • grupa 17-20 uczestników
  • stała obecność prowadzącego
  • rozwojowa informacja zwrotna od prowadzącego
  • około 5 godzin pracy tygodniowo.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy (cel@agh.edu.pl) lub telefoniczny (12 6173771)

Serdecznie zapraszamy!

 

Dodaj komentarz