Co robimy

Wrzesień konferencyjny (czas do szkoły!)

Wrzesień konferencyjny (czas do szkoły!)

Jeśli ktoś nie ma jeszcze żadnych planów na wrzesień, to bardzo dobrze. Szykuje się bowiem bardzo intensywny miesiąc pełen spotkań i konferencji. Może ktoś rozwiąże przy okazji problem „jak być w różnym miejscu w tym samym czasie”:

  • od 14 do 16.09 Internetbeta po raz niewiadomoktóry spotkają się fascynujący ludzie, dla których Internet jest przestrzenią działania – twórcy portali, start-upów, marketingowcy, projektanci. Choć temat pozornie daleki od edukacji to opowieści i rozmowy są niezłym źródłem inspiracji. Świetna konferencja tym razem przeniosła się do Kielnarowej, do nowoczesnego kampusu WSIiZ. Rejestracja wciąż otwarta.
  • 16.09 w Mielcu Centrum Kształcenia organizuje konferencję metodyczną poświęconą kreatywności i twórczości we współczesnej szkole. My opowiemy o e-portfolio, ale będzie można usłyszeć też o doświadczeniach z realizacji projektów  w ramach najlepszych praktyk
  • zaś 20 i 21.09 w Warszawie piąta już Międzynarodowa Konferencja Bezpieczeństwo w Sieci (rejestracja do dziś!). Program jest arcyciekawy – od prywatności w portalach społecznościowych po uzależnienia, od technologii po psychologię. Z AGH dr Mikołaj Leszczuk powie o bardzo zaawansowanych narzędziach do wyszukiwania i katalogowania plików wideo

Końcówka września jednak należy do Krakowa:

  • 21-sze Ogólnopolskie Sympozjum „Człowiek – media – edukacja” w dniach 23-24.09 na Uniwersytecie Pedagogicznym – my opowiemy o e-portfolio w kontekście certyfikacji umiejętności metodyczno-informatycznych nauczyciela. Zapraszamy też na otwarte, bezpłatne warsztaty!
  • no i 28.09 kolejna odsłona Educampa, który po dłuższych peregrynacjach powrócił  na Rynek Główny (prawie). O tej ostatniej imprezie wkrótce więcej, bądź co bądź jesteśmy współorganizatorem.

Zapraszamy!

Dodaj komentarz