Co robimy

Nowa oferta kursów CeL

Nowa oferta kursów CeL

Zaczęły się wakacje i tempo pracy na ogół powinno być nieco wolniejsze. Na Uczelnię wkracza powoli leniwa atmosfera, pustoszeją korytarze i parkingi. Ogólne wyludnienie. Wakacje to czas, gdy w projektach też cisza, zakończyły się konferencje, publikacje i rozliczenia.

Ale my w Centrum e-Learningu nie śpimy i odpoczywamy –  pracując :) Możemy więc całą swoją uwagę skupić na przygotowaniu nowej oferty kursów. I robimy to bardzo efektywnie.

Proponujemy szkolenia osobom, które w różnym stopniu i dla różnych celów wykorzystują e-learning – autorom kursów i materiałów edukacyjnych, prowadzącym szkolenia, nauczycielom w szkołach i uczelniach, trenerom. Uczestnictwo w kolejnych kursach umożliwi zapoznanie się ze wszystkimi aspektami e-learningu – od poznania narzędzi, poprzez projektowanie kursów, prowadzenie zajęć, do zarządzania własnym rozwojem. Kierujemy się ideą kursów otwartych i modułowych. Każdy kto jest zainteresowany udziałem, może zarejestrować się na dowolny kurs i sukcesywnie realizować poszczególne moduły naszej oferty.
Zarówno z naszego bloga, jak i ze strony głównej Centrum, można pobrać katalog kursów i zarejestrować się na wybrany kurs lub kursy. A jest z czego wybierać. Zaraz po wakacjach ruszamy z „Wprowadzeniem do e-learningu” i zupełnie świeżutkimi „Innowacjami w e-learningu” (1 edycja!). Równolegle zaczynamy kurs po platformie e-learningowej Moodle i systemie Mahara, który doskonale uzupełnia październikowy kurs „ePortfolio”.
Semestr letni rozpocznynają kolejne edycje kursów „Wprowadzenie do e-learnigu”, „Moodle” i „Mahara”. A, że wiosna to czas nowości i świeżości, proponujemy kolejne dwa nowe kursy dotyczące projektowania i prowadzenia kursów e-learningowych. Zapowiada się ciekawy rok.

Dodaj komentarz