MS Teams – od amatora do gladiatora

16 godz. dydaktycznych
ocena uczestników

13.05-31.05.2024

MS Teams to jedna z rekomendowanych platform do realizowania zdalnego nauczania w Akademii Górniczo-Hutniczej.

Na szkoleniu pokażemy Ci, jak efektywnie wykorzystywać MS Teams do organizacji pracy dydaktycznej, prowadzenia angażujących zajęć, weryfikacji efektów kształcenia oraz sprawnego komunikowania się ze studentami.

Dla kogo: Szkolenie adresowane jest zarówno do osób, które rozpoczynają swoją przygodę z MS Teams, jak i tych, którzy mają już doświadczenie w nauczaniu na tej platformie.Szkolenie odbywa się online i w większości realizowane jest asynchronicznie. Zaplanowano jednak kilka spotkań “na żywo”:

W trakcie szkolenia:

• poznasz interfejs i strukturę aplikacji MS Teams;
  • dowiesz się jak tworzyć zespoły i kanały;
  • nauczysz się efektywnie organizować pracę indywidualną i grupową;
  • usprawnisz swoją komunikację ze studentami;
  • rozwiniesz umiejętności pracy na plikach i w notesie zajęć (OneNote);
  • poznasz metody oceniania pracy studentów;
  • zdradzimy Ci kilka praktycznych tips & tricks

Daty szkolenia: 13.05-31.05.2024
dwa spotkania instruktażowe dla wszystkich uczestników: 13 i 20.05 godz. 14:00
dwa spotkania w mini-grupach do wyboru uczestników terminy:16 lub 17.05 oraz 23 lub 24.05
Forma szkolenia: online
Potwierdzenie: certyfikat ukończenia szkolenia

Prowadzenie
: Marta Stąporek
Zapytaj o szczegóły: staporek@agh.edu.pl

Może Cię też zainteresować

Wasze rekomendacje

Można nauczyć się korzystać z MS Teams i organizować potem nie tylko zajęcia online ale spotkania, konsultacje czy zadawanie zadań studentom.

O wiele łatwiej nauczyć się od kogoś, kto dobrze zna niż samemu wyważać otwarte drzwi.

Poleciłabym udział w szkoleniu ponieważ jest ono prowadzone przez naprawdę kompetentną osobę, a poruszane zagadnienia są omawiane w przystępny i wyczerpujący sposób.