Co robimy

Warsztaty Moodle

Warsztaty Moodle

13 kwietnia odbędzie się szkolenie wprowadzające w użytkowanie platformy e-learningowej Moodle. Mogą wziąć w nim udział, bezpłatnie, pracownicy i doktoranci AGH. Szkolenie skierowane jest do osób, które stawiają pierwsze kroki na drodze do wykorzystywania Moodle’a w kształceniu. W czasie 3-godzinnych warsztatów w pracowni komputerowej nauczą się m.in. jak założyć kurs, zapisać na niego uczestników, załączyć plik albo link, czy utworzyć podstawowe typy zadań. Z powodów organizacyjnych w szkoleniu może uczestniczyć minimalnie 6, a maksymalnie 18 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Dane:
Szkolenie: Wprowadzenie do obsługi platformy Moodle
Termin: 13 kwietnia 2011, g.9-12
Miejsce: Uczelniane Centrum Informatyki, budynek C1, sala 511.
Koszt: Bepłatne
Rejestracja: Na adres kursycel@agh.edu.pl proszę przesłać mail ze zgłoszeniem zawierający imię i nazwisko oraz nazwę jednostki, w której jest się zatrudnionym lub pisze doktorat. Na ten sam adres proszę też kierować ewentualne pytania.

Chętnych, dla których zabrakłoby miejsca, albo którym nie odpowiada proponowany termin, informujemy, że odbędą się kolejne takie warsztaty. Istnieje też możliwość samodzielnego zorganizowania grupy, np. wewnątrz Wydziału, i zgłoszenia się do Centrum. Będziemy wówczas mogli elastyczniej ustalać termin, a nawet program szkolenia.

Przy okazji przypominamy, że na stronie upel.agh.edu.pl/samouczek znajduje się Samouczek Moodle – zestaw multimedialnych przewodników umożliwiający samodzielną naukę obsługi platformy.

Dodaj komentarz