Zapraszamy na mini e-TEE online

Wojciech Baran

Artykuł opublikowany 3 lata, 6 miesięcy i 9 dni temu.

Nic nie osłodzi żalu z powodu odwołania corocznej Konferencji e-TEE e-Technologie w Kształceniu Inżynierów, ale może mini-konferencja online chociaż trochę zrekompensuje nam brak możliwości uczestniczenia w krakowskim spotkaniu.

Spotkamy się 24. września 2020. Zaczynamy o godz. 9:00. Uczestnictwo w wydarzeniu jest otwarte, darmowe. Wystarczy skorzystać z linku do rejestracji poniżej.

Zapisujesz się od razu na całe wydarzenie, jednak jeśli interesuje Cię tylko jedno z nich, możesz dołączyć do spotkania tylko na ten fragment. Nagranie całości dla wszystkich zapisanych – gwarantowane:) Serdecznie zapraszamy!

Mini e-TEE online

24 września (czwartek), godz. 9:00-12:30

WYDARZENIE ODBYŁO SIĘ

Ramowy program konferencji:

9:00-10:55 Sesja AR/VR

Fridolin Wild, Open University UK: Technology Enhanced Learning 4.0: Performance Augmentation

Jowita Guja, Wydział Humanistyczny, Akademia Górniczo-Hutnicza im.St. Staszica w Krakowie, Uczyć o VR czy w VR? Dośwaidczenia Laboratorium EduVRLab AGH.

Marcin Kasica, EON Reality, The paradigm shift of the knowledge transfer with EON-XR solutions.

Mini-przerwa na mini-konferencji

11:00-12:30 Sesja projektowa