miniPrzewodnik dla dydaktyków 22/23

Karolina Grodecka

Artykuł opublikowany rok, 6 miesięcy i 29 dni temu.

Nowy rok akademicki w obszarze platform e-learningowych i narzędzi wspierajacych dydaktykę to zawsze nowości i zmiany. W tym roku, z uwagi na dużą aktualizację Uczelnianej Platformy e-Learningowej oraz integrację obszarów wydziałowych w jeden wspólny obszar UPeL, zmiany są znaczące. Wszystko zebraliśmy w zaktualizowanej wersji miniPrzewodnik dla dydaktyków na rok akademicki 2022/23.

Przewodnik jest zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynają u nas swoją karierę dydaktyczną – Witajcie na pokładzie! ? – jak i wszystkich, którym mogą się przydać zebrane w jednym miejscu najważniejsze informacje o e-learningu w AGH.

Co w środku?

• opis platform do pracy zdalnej dostępnych w AGH oraz zasady ich użytkowania,
  • informacje jak się zalogować, jak zapisać studentów na przedmiot,
  • namiary na przydatne telefony – czyli gdzie szukać wsparcia,
  • przydatne informacje o otwartych zasobach, egzaminach, dostępnych studiach webinarowych, itp.

Przyjemnego korzystania!

zob. też miniPrzewodnik studenta online 22/23