Co robimy

Studio webinarowe już otwarte!

Studio webinarowe już otwarte!

Webinary robimy stale, bo lubimy i dużo się przy tym uczymy (najbliższy webinar już 12 grudnia). Nareszcie mamy miejsce dedykowane do tego, aby prowadzić webinar w większym komforcie i mniejszym stresie – nowo otwarte studio webinarowe.

Bo jak odbywało się to dotychczas? Z laptopem i słuchawkami pod ręką trzeba było znaleźć ciche miejsce, do tego z nienajgorszym oświetleniem i szybkim łączem. A kto był kiedyś u nas w biurze ten wie, że pustych pokoi nie ma wcale. Całe szczęście, to już historia. W studio webinarowym mamy profesjonalny system audio-video, trzy doświetlające lampy, kurtynę dźwiękochłonną i panele akustyczne, ktore zapewnią błogą ciszę w studio.

Studio webinarowe jest nie tylko dla nas. Jest przede wszystkim dla całego AGH. Zapraszamy serdecznie nauczycieli, doktorantów i pracowników do korzystania. Jesteśmy na miejscu i zawsze możemy pomóc w przygotowaniu się do prowadzenia i samym prowadzeniu webinaru. Studio jest u nas w kamienicy z muralem – przy Czarnowiejskiej 50B. Jeśli macie wolne 15 minut zawsze można wpaść do nas na szybką prezentację możliwości studia, a jeszcze lepiej umówić się od razu na konsultacje sprzętowo-metodyczno-organizcyjne, pisząc na adres cel@agh.edu.pl.

Dopracowaliśmy już wszystkie szczegóły związane z rezerwacją studio, a także pakiet startowy, na który składają się:

W studio webinarowym odbyły się już pierwsze webinary realizowane dla studentów. Pokój jest przetestowany, sprawdzony i czeka na kolejne wydarzenia. Zapraszamy serdecznie!

Więcej infromacji znajduje się na stronie Studio webinarowe.