Webinary

WEBINARY


WEBINAROTEKA

Zobacz niektóre z dotychczasowych webinarów Centrum e-Learningu.
Oglądaj webinary

 

Nadchodzące webinary

Praca zdalna: o sztuce wyznaczania granic

22 października (czwartek), godz. 13:00-14:00

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR


 
Wywróciliśmy naszą pracę do góry nogami.
Czy jesteśmy w stanie wyznaczyć (sobie i innym) granice między tym, co prywatne a służbowe?

O zapędzaniu się w byciu dobrym pracownikiem i wpływie pracy zdalnej na życie naszego domu, a także o sposobach radzenia sobie z przenikaniem sfery prywatnej i służbowej opowie prof. Jacek Gądecki.
 
Jacek Gądecki
autor badań telepracowników i książki “Tu się pracuje!”, prodziekan ds nauki Wydziału Humanistycznego AGH.
 

Inżynier +, czyli o kompetencjach społecznych w Uczelni Technicznej

10 listopada (wtorek), godz. 9:00-10:00

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

 
W AGH kształcimy inżynierów co oznacza przekazywanie precyzyjnej wiedzy i konkretnych umiejętności technicznych. Czy zatem inżynierom potrzebne są kompetencje społeczne?

Podczas webinaru dr Joanna Pyrkosz-Pacyna, psycholog specjalizująca się w zagadnieniach psychologii pracy i przedsiębiorczości z Wydziału Humanistycznego AGH zmierzy się z wybranymi kompetencjami społecznymi i metodami ich wzmacniania w kontekście uczelni technicznej i kształcenia inżynierów. Nie zabraknie wskazówek do pracy własnej. Zapraszamy!

Talenty i mocne strony. Psychologia pozytywna w pracy ze studentami

19 listopada (czwartek), godz. 10:00-11:00

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

Czy każdy z nas ma talent? Jak talenty i mocne strony wpływają na nasze życie i naukę? Jak można zwiększać zaangażowanie studentów na zajęciach?

Webinar dostarczy wiedzy i inspiracji z obszaru psychologii pozytywnej, której celem jest wspieranie ludzi w budowaniu dobrostanu psychicznego. Da także konkretne pomysły, jak wykorzystywać odkrycia psychologii pozytywnej na zajęciach ze studentami.

Maria Libiszewska – z wykształcenia psycholog i pedagog. Z zamiłowania tutorka, mentorka i coach. Projektuje procesy rozwojowe i szkolenia z zakresu kompetencji przywódczych i kompetencji miękkich. Miłośniczka i propagatorka psychologii pozytywnej.

 

Opinie uczestników webinarów

Atrakcyjna i ciekawa prezentacja, przystępny sposób prezentacji i zrozumienia tematu, profesjonalizm przygotowania Prowadzących, czas webinaru zgodny z założeniami, połączenie teorii i praktyki. Czekam na kolejny! 🙂
Podoba mi się, że spotkanie było krótkie, łatwiej znaleźć godzinę czasu niż kilka na dłuższe szkolenie. Trochę zabrakło mi konkretnych narzędzi, ale na to jeszcze jest czas 🙂 Plusem na pewno jest też grupa, która wspólnie podrzuca hasła. Prowadzenie – super, bardzo sprawne, przemyślane, interaktywne.

Po poprzednim webinarze o miksowaniu, nie mam wątpliwości że kolejny również będzie warty udziału 🙂 Dzięki za dzielenie się wiedzą.

Patrycja Błach