Wasze rekomendacje

Zawsze wydawało mi się, że wykonywanie bardziej skomplikowanych materiałów dydaktycznych dla studentów jest rzeczą wybitnie trudną. Okazuje się, że przedstawione narzędzia są na ogół proste w obsłudze i bez problemu można je w krótkim czasie opanować, przez co uzyskać całkiem fajne efekty.

Ważne dla mnie było utrzymanie tempa i narzucenie deadlinów - dzięki temu skończyłam kurs. A także praktyczne podejście do tematu! Dowiedziałam się o wielu różnych stronach przydatnych dla uczelni technicznych.

Paulina Łuczeńczyk, Polski Uniwersytet Wirtualny

Jedna rzecz mi dał kurs na pewno - mam porządek w głowie dotyczący licencji CC. Zyskałem pewność co mówić ludziom w zależności od tego na jakich prawach chcą publikować swoje materiały.

Piotr Dobrowolski, Akademia Sztuki Wojennej

Ciekawie poprowadzone szkolenie. Szczególnie w zakresie materiałów widać było jak dużo pracy zostało włożone w przemyślenie i przygotowanie kursu. A warsztaty umożliwiły inne spojrzenie na prowadzenie dydaktyki.

dr inż. Andrzej Izworski Prodziekan ds. Kształcenia, WEAIiIB, AGH